Aktuality

Vydařené Hravé odpoledne na farmě Apolenka

Vydařené Hravé odpoledne na farmě Apolenka

 

Také letošní krajský den pro rodinu proběhl ve středu 11. září 2019 v areálu příměstské farmy Apolenka v Pardubicích. Na programu byly poznávací soutěže a tvořivé hry pro všechny věkové kategorie dětí. Pro děti ale byly připraveny také projížďky na koních, hudební a taneční vystoupení.

Hravé odpoledne na farmě uspořádaly společně spolky Apolenka a Koalice nevládek Pardubicka za spolupráce s Pardubickým krajem. Místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Miluše Horská převzala nad akcí záštitu společně s Pavlem Šotolou, radním Pardubického kraje, který je zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.

„Těší mne, že program připravený více než dvaceti neziskovými organizacemi pro celé rodiny byl nejen zábavný a hravý, ale také citlivý k sociálním vztahům a k přírodě, “ sdělila senátorka Miluše Horská. „Ukazuje se, že spojení aktivit neziskových organizací, dobrovolníků a komerčních firem na jednom místě dokáže přinést veřejnosti více, než kdyby se prezentovaly jednotlivé organizace samostatně. Větší podpora neziskovým aktivitám by měla přicházet také od státu“, dodala.

11.9 2019